Soutěž o nejlepšího externího konzultanta

Soutěž o nejlepšího externího konzultanta projektu Technických Mateřský škol

Vytvořili jsme multimediální Dětskou technickou encyklopedii, ze které si každý zájemce o technické vzdělávání předškolních dětí může bez omezení stahovat návody, příběhy a interpretace technických a technologických zajímavostí z oboru dopravy, stavebnictví, chemie, biotechnologie, či hudby a akustiky.

I když je v této technické encyklopedii pro děti 60 digitálních příběhů (návody, vysvětlení, příklady), nemáme patent na rozum a rádi bychom tyto technické obory postupně rozšiřovali.

Proto bychom chtěli oslovit techniky, technology, či zapálené fandy z oboru dopravy, stavitelství, chemických technologií, biotechnologie a výroby hudebních nástrojů. Napište nám své nápady, příklady zajímavých experimentů, či příkladů, na kterých by si děti vyzkoušely technické a technologické zajímavosti z historie oborů, ale i ze současnosti.

I díky Vám se děti dozví, jak funguje svět kolem nich.

Nezáleží na tom, jestli dokážete nápad formulovat tak, aby ho pochopily malé děti. Prostě nám ho jen napište do komentáře pod jednotlivými tématy, případně pošlete příslušný obrázek, schéma na kontaktní emailové adresy, které se nacházejí zde.

My už vaše návrhy a nápady zpracujeme do příslušného digitálního příběhu a zařadíme do encyklopedie. O výsledku Vás informujeme.

Vedle vlastního pocitu uspokojení, že jste pomohl(a) dobré věci a přispěl(a) jste ke zvýšení technické vzdělanosti našich dětí, Vás zařadíme do soutěže o „nejlepšího externího technického spolupracovníka/konzultanta“.

Ti z Vás, kdo obdržíte nejvíce bodů za nejvíce zaslaných a uveřejněných příspěvků, získáte pozvánku a bezplatnou vstupenku na všechny akce spojené se závěrečnou konferencí k projektu „Technických mateřských škol“, která se bude konat 4. 6. 2015 v hotelu Jalta na Václavském náměstí v Praze.

Vedle zhlédnutí zajímavých příspěvků o technickém vzdělávání dětí u nás a v zahraničí budete mít možnost diskutovat s významnými představiteli našeho průmyslu a obecně podnikání o budoucnosti technických oborů v naší republice.