soutěž mezi MŠ o 5000,- Kč

Soutěž mezi Mateřskými školami o 5000,- Kč

uzavřena

Vítězem soutěže je Mateřská škola Radošovice, která získala za fotky dokumentující různé experimenty 45 bodů.

Předání voucheru v hodnotě 5000,- Kč paní ředitelce MŠ Radošovice bylo ukutečněno na závěrečné konferenci dne 4.6. 2015 v hotelu Jalta v Praze

------------------------------------------------------------------------

Soutěž mezi Mateřskými školami o 5000,- Kč

Vážené účastnice projektu Technického vzdělávání v MŠ,
tento měsíc probíhá školení v poslední metodice, takže byste měly být připravené na podporu rozvoje technických dovedností dětí a dokázat upoutat zájem dětí o techniku (cíl projektu).
Jinými slovy měly byste umět všechny základní informace a dovednosti ze všech Metodik transformovat do vlastní výuky.

Platí staré pravidlo „jednou ukázat je lepší než stokrát o tom povídat“, ale též platí „jednou vyzkoušet je lepší než se stokrát dívat“. Proto by bylo dobré pro správné zafixování informací a ověření, zda bylo vše správně pochopeno, abyste si s dětmi některé vybrané experimenty a pokusy samy vyzkoušely.

Zároveň budete mít šanci, se ještě na případné nově objevené problémy autorů metodik zeptat a své znalosti si tak doplnit.

Ale i našemu projektovému týmu by velice pomohlo, kdybychom od Vás dostali zpětnou vazbu, co je třeba vylepšit a na co klást větší důraz.

Z těchto důvodu jsme pro Vás připravili meziškolkovou soutěž o nejlepší účastnice vzdělávání v Technických dovednostech. Každá MŠ, která nám pošle fotografii dětí nad výsledkem či při vaší společné práci v rámci jednotlivých metodik, dostane 5 bodů do celoprojektové soutěže.

Současně ale platí, že jedna fotka při práci na každé Metodice je více, než 5 fotek z Metodiky jedné. Na druhé straně po zvládnutí všech Metodik se body za další fotky přičítají.

Vaše fotky zveřejníme na webu projektu MATES, takže budete moci se nejen pochlubit rodičům zapojených dětí a případným partnerům, ale budete se moci pro další práci vzájemně inspirovat.

Vítězná MŠ s nejvyšším počtem bodů a pokrytím všech Metodik obdrží finanční odměnu – 5000,- Kč na nákup spotřebního materiálu dle vlastní potřeby Mateřské školy.